ukUkrainian ruРусский

Сьогодні ми живемо у час, коли кожна людина так чи інакше стикається з атаками страху, паніки та невизначеності. Причиною тому є агресія проти нашої України, різноманітні економічні труднощі та складні питання моралі, яких більше та більше стає перед нами в останні часи. Поруч із кожним із нас є люди, які готові опустити руки, які хочуть переїхати до інших країн чи взагалі не знають, що їм робити. Саме тому ми відповідальні перед Богом та нашим народом за те, щоб чітко усвідомлювати, що саме слід робити, й із вірою та молитвою рухатись уперед. 

Біблія говорить у Ісаї 42:13: «Господь вийде, як лицар, розбудить завзяття Своє, як вояк, підійме Він окрик та буде кричати, переможе Своїх ворогів!» В іншому місці Святого Письма йдеться про силу віри, котра допомагає проходити військові випробовування: «силу огненну гасили, утікали від вістря меча, зміцнялись від слабости, хоробрі були на війні, обертали в розтіч полки чужоземців» (Євр.11:34).

Саме тому ми приєднуємося до молитов духовної ради Всеукраїнського собору та підбадьорюємо вас разом із братами та сестрами по всій країні  підняти свої голоси до Всемогутнього, просячи миру та розвитку для нашої країни. Моліться про Україну, про її безпеку, про благословення на наших воїнах та мудрість для них у цей критичний час, про капеланів, які знаходяться поруч із нашими військовими, про спасіння душ тих, хто оточує нас, про перемогу над панікою та страхом, про економічний розвиток та силу Божого Духа в кожній помісній церкві.

Зараз, як ніколи, є час для того, щоб:

— надихати людей долати паніку та страх;

— діяти спільно з місцевими адміністраціями та організаціями задля формування духовних рад;

— взаємодіяти з людьми щодо формування груп територіальної оборони;

— навчати кожного, як слід діяти в умовах надзвичайних ситуацій;

— разом із капеланами робити все, щоб підтримати дух тих, хто захищає наш край;

— бути разом зі своєю помісною громадою, підтримувати свою церкву;

— кожній церкві бути ближче до людей, допомагаючи долати труднощі, що виникають;

— вірити всім серцем, що сила Божа та Його мудрість допоможуть політикам зберегти нашу землю від провокацій та війни.

«Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі» (Фил.4:6,7)

Пасторська рада РЦ СХЦУ «Слово життя»

ukUkrainian ruРусский