ukUkrainian ruРусский

18 і 22 травня в Києві та Одесі відбулися урочисті служіння, присвячені випуску учнів Біблійної школи «Слово Життя» 2018/19 рр. Понад 200 осіб (69 у Києві та 135 в Одесі) отримали дипломи та сертифікати, що підтверджують виконання випускниками всіх необхідних вимог.

Минулі вісім місяців стали для кожного студента неповторним часом, проведеним у вивченні Божого Слова, молитвах, прославленні і рясному спілкуванні. Але не варто забувати й про різні труднощі, що чекали сьогоднішніх випускників на цьому шляху. У ці дні студенти отримували поздоровлення з цієї важливої ​​та непростою перемогою. Спеціально для цієї мети Україну відвідав голова правління Міжнародної організації «Слово Життя» Крістіан Окерхієльм (Швеція). Він вкладав в серця учнів Слово Боже про важливість «продовжувати бігти свій марафон», не забуваючи, що життя — це не спринтерська дисципліна, а забіг на тривалу дистанцію.

За кожного студента Біблійної школи була здійснена пасторська молитва, а також були вручені дипломи та сертифікати, що підтверджують виконання випускниками всіх необхідних вимог. Всього документи отримали 204 людини, 69 з них навчалися в Києві, а 135 в Одесі.

«Все тільки починається!» – цими словами з вуст деканів Олександра Масюка (м.Київ) та Сергія Грищенко (м.Одеса) була підведена риска під 8-місячним навчанням, написанням десятків тестів і прочитанням сотень глав з Біблії. І з цим важко не погодиться, адже перевернута дуже важлива, але всього лише одна «сторінка» для тих, хто ще довго не міг повірити, що на наступному тижні не потрібно знову йти на заняття.

ukUkrainian ruРусский