ukUkrainian ruРусский

Червень місяць був ознаменований для церков Союзу не тільки відновленням церковних Богослужінь після ослаблення карантину, но також тім, що в 10 наших церквах переважно на сході України пройшли та проходять випускні філій Біблійної школи «Слово Життя» потоку 2019/2020. Всього ж навчання в цьому році завершують 250 студентів.

Всім нам добре відомо що якісна Біблійна освіта завжди була свого роду візитною карткою всього руху Слово Життя. Наочним підтвердженням цьому наразі є те, що навіть попри конфлікт що продовжується та довготривалу кризу у нашій країні Союз християнських церков України «Слово Життя» у минулому та поточному році провів повноцінний навчальний рік Біблійної школи в регіоні нашої країни що постраждав найбільше — на сході України. Так 9 з 10 філій Біблійної школи цього року та сам стаціонар в м. Добропілля знаходились саме в Донецькій та Луганській областях що стало буквальним здійсненням слів Святого письма що «Боже слово не ув’язнюється!» (2Тим.2:9).

Також унікальною особливістю цього року навчання було те, що вперше частина студентів Біблійної школи проходила зайняття онлайн. Викладач вчив знаходячись у стаціонарі, но завдяки інтернет-трансляції усі студенти у 10 філіях що знаходяться у різних містах проходили навчання паралельно. Таким чином цій формат проведення Біблійної школи виявися пророцьким оскільки вже навесні цього року усі церкви України та не тільки мусили проводити свої Богослужіння онлайн у зв’язку з обмеженнями норм карантину що спричинив COVID-19. Саме тому Біблійна школа нашого Союзу фактично попередила кризу, що виникла навесні цього року і фактично підготувала частину наших церков до цього.

Сама ж по собі програма навчання Біблійної школи «Слово Життя» являє собою набір тем, що напевно стали вже класичними для всього Євангельського руху — «Віра», «Молитва», «Праведність», «Влада віруючого» та інші. Але також програма навчання цього року містила і теми з суто практичним напрямком — «Євангелізація», «Лідерство», «Підготовка до служіння», «Управління фінансами» та інше.

Також даний курс Біблійної школи відрізнявся складом викладачів серед котрих були пастори й служителі які мають великий практичний досвід служіння — Денис Подорожний, Олександр Неретін, Василь Вітюк та пастори церков СХЦУ — Андрій Бакала, Ростислав Кудін, Едуард Терехов, Володимир Коршун та інші. Викладали й гості зі Швеції — Стефан Муберг, Інгрід Лілья, Урбан Карлссон та інші.

Але найголовніше у всьому є те, що церкви нашого Союзу продовжують виконувати найголовнішу частину Великого доручення Господа Ісуса Христа — «йдіть і вчіть усі народи…» (Матв.28:18). І саме тому керівництво Союзу не збирається зупинятись на досягнутому і вже планують запуск Пасторсько-лідерської школи в новому учбовому році про що скоро буде повідомлене більш докладно.

ukUkrainian ruРусский