ukUkrainian ruРусский

Досить важливою подією року, що минув стало рішення про проведення сьомого Національного дня молитви за Україну, якій відбудеться 11 червня 2022 року

Практика Національного дня молитви за Україну налічує в нашій країни ось вже як сім років поспіль. Прикладом для цієї події стали Національні дні молитви у США та Великій Британії.

Шлях до успіху кожної країни вказаний для нас у Святому Письмі: «…і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2 Хронік 7:14).

Саме тому парафіяни понад 20-ти союзів та християнських громад, серед яких постійним учасником цього заходу є й Союз християнських церков України «Слово життя», щорічно єднаються у молитві за Україну.

Продовжуючи цю добру традицію в останні дні минаючого року у стінах Українського Дому Біблії на спільному засіданні Глави українських церков проаналізували етапи підготовки та підкреслили важливість проведення міжконфесійної молитовної події у 2022 році. Члени Духовної Ради затвердили стратегічні рішення, визначили основні молитовні потреби, прийняли рішення щодо проведення Національного дня молитви на щорічній основі.

То ж загальні та масштабні молитви за добробут нашої країни не будуть припинятися незважаючи на жодні труднощі. Нехай нас Бог береже

https://www.facebook.com/1037913679605801/posts/4873838996013231/?d=n

ukUkrainian ruРусский