ukUkrainian ruРусский

З 28 по 30 квітня в Києві відбулася щорічна молодіжна конференція «iShift» – 17, яка зібрала понад 700 осіб з різних міст України, повідомляє BOG.NEWS.

Цього року конференція проходила під темою: «Зробити Його Церкву сильною».

«Так чудово бачити, як Бог діє і служить молоді. Наша команда багато працювала, щоб кожен з учасників пережив зустріч з Богом і повернувся в свою церкву натхненним допомагати своїм пасторам», – сказала Ольга Потирайло, старший пастор церкви «Skeemans».

Словом з учасниками конференції ділилися: Ольга Потирайло, Джон Чізлом, Маркус Венц, Олексій Романов, Денис Подорожний, Філіп Реннер. Прославлення вели команди SKEEMANS WORSHIP і WOLRUSYOUTHWORSHIP, Філіп Реннер.

«Завжди Божа присутність особлива, коли молодь збирається разом. Бог бажає підготувати це покоління, щоб явити Свою славу», – зазначив Джон Чізлом, керівник російськомовного і ізраїльського відділів Міжнародного будинку молитви (IHOPKC).

«Для мене честь бути тут і бачити, як Дух Святий виливається на це покоління. Я вірю, що зараз Бог споряджає молоде покоління, щоб вислати на служіння цій країні», – сказав Маркус Венц, молодіжний пастор церкви Crystal Forum, організатор Holy Spirit Night.

Щодня проходило три служіння. Конференція починалася із загальною ранкової молитви.

У перерві між служіннями за круглим столом зібралися пастори з різних міст України та інших країн. Служителі знайомилися, обговорювали плани на цей рік і говорили про важливість єдності між церквами.

В рамках конференції відбувся майстер-клас від лідерів команд прославлення: Філіпа Реннера і Карена Карагяна з «Cлово Життя» -YOUTH.

Також відбулася презентація EP-альбому групи прославлення SKEEMANS WORSHIP, який доступний в Інтернеті для скачування.

«Я дуже радий бути тут. З року в рік я бачу зростання цієї конференції, і вдячний пасторам Ользі і Владу Потирайло, які вкладають в це покоління», – поділився Олексій Романов.

Завдяки прямому ефіру на каналі БОГ.TV і в соціальних мережах до події долучилися представники різних міст і країн. За три дні було близько 23000 підключень з 41 країни.

Фото прес-служби церкви «Skeemans»

 

ukUkrainian ruРусский