ukUkrainian ruРусский

25-ту річницю церква відзначила в умовах карантину. Проте, парафіяни та члени громади не залишилися без подарунків, а в неділю, 10 травня, відбулося святкове богослужіння в онлайн форматі.

Святкування такої значної дати церква запланувала задовго до нинішніх подій у світі та в Україні. На конференцію були запрошені служителі зі Швеції, Узбекистану, України. Але зважаючи на нинішні обмеження формат заходу змінився, і гості привітали одеську церкву відеопосланнями.

Служитель Крістіан Окерхієльм (Швеція), вітаючи братів і сестер в Одесі від імені церкви «Слово життя» в Уппсалі, наголосив на важливості служіння одеської громади всі ці роки:

«Стільки прекрасних речей зроблено в вас і через вас в Одесі та Україні. Це тільки початок, більше наближається ».

Пастор Олександр Неретін (Азербайджан) у своєму привітанні висловив упевненість, що всі плани та цілі Божі для одеської церкви неодмінно здійсняться.

Пастор Андрій Міхальов (Україна, м. Біла Церква) побажав, щоб громада в Одесі досягла Божої повноти в усьому і Його благословення поширювалося через віруючих скрізь і на будь-якому місці.

Своєю чергою пастор Володимир Коршун (Україна, м. Полтава) привітав іменинницю словами апостола Павла:

«Ми ж бажаємо, щоб кожен з вас, для певності надії, виявляв таку саму завзятість до кінця …».

Служитель і пастор Денис Подорожний (Узбекистан) підбадьорив віруючих в Одесі перебувати в сталості й прагненні служити Богу, незалежно від обставин.

«Я так ціную те, що ви робите для Господа, ваш труд, який йде з року в рік. Благословляю вас, щоб у всіх сферах Бог підтримав вас, використовував вас, як церкву, для благословення людей в Україні, Одеській області, Одесі, і для багатьох, хто ще не знає Господа ».

Церква «Слово Життя» в Одесі народилася в 1995 році. З перших днів і до цього дня громада невпинно служить Господу і тим, хто має потребу в духовному і фізичному хлібі.

За ці роки церква проходила різні часи й періоди, збиралася в різній кількості та в самих різних місцях — від невеликих ДК до Філармонії й Палацу Спорту, але підставою служіння завжди був, є і залишається Господь. Саме Він дає сили йти далі, служити Йому і людям.

Кожен свій день народження церква традиційно відзначала з частуваннями та подарунками. Цей рік не став винятком: солодкі презенти-сюрпризи й вітальні листівки на честь 25-річчя парафіянам і членам церкви були доставлені прямо додому.

На святковому онлайн богослужінні в неділю, старший пастор Андрій Бакала підбадьорив рідну церкву словами:

«Сьогодні, перебуваючи на відстані один від одного, ми все одно можемо з вами разом служити Господу. Я вірю, що Бог дозволить нам: ми скоро з вами побачимося і зможемо разом славити Господа ».

У статті представлені фото з попередніх днів народження церкви «Слово Життя» м. Одеса.

ukUkrainian ruРусский