ukUkrainian ruРусский

27-29 квітня у Львові проходила християнська конференція «Тільки Віруй», організаторами якої були місцеві церкви «Дім Спасіння» та «Слово Життя». З посланням віри та надії до “міста Лева” приїхали відомі служителі: Карл-Густав та Моніка Северин зі Швеції, Денис та Марина Подорожні з Узбекистану, й місіонер із США – Вейн Хендріксон.

Розпочалася конференція в п’ятницю ввечері проповіддю Дениса Подорожнього, в якій він розказував про те, як уникати диявольські пастки, що підстерігають нас на нашому шляху. Наступного дня Вейн Хендріксон ділився посланням про перемогу, яку ми маємо завдяки вірі, над усілякою ворожою опозицією в нашому особистому житті. Після нього Денис Подорожній яскраво змалював перед присутніми в залі картину того, як діє Бог в наших обставинах, та як довіряти його Слову, щоб уникнути розчарування.

Марина Подорожня торкнулася дуже важливої теми взаємодії віри та сумління людини, вона говорила про необхідність отримати здоровість та баланс у цій сфері, що неодмінно приведе до благословенних результатів у нашому християнському житті й буде найкращим свідченням для багатьох людей.

Карл-Густав Северин проповідував на вечірніх зібраннях в суботу та неділю. В притаманній йому манері він розказував про те, що у відносинах з Богом ми маємо бути схожими на малих дітей, які без страху й сумніву довіряють своїм батькам та завжди щиро радіють можливості спілкування з ними. На другий день він продовжив цю тему, але поставив акцент на тому, що в Бозі ми завжди маємо надію, яка, немов якір, тримає нас в будь-яких обставинах та веде до перемоги.

Особливу радість приніс той факт, що під час конференції до Бога навернулось понад три десятка людей. Також багато людей отримало освіження та натхнення для подальшого служіння Богу. «Тільки Віруй» – це слова нашого Спасителя Ісуса Христа, які вже протягом двох тисячоліть надихають християн не боятися та розповсюджувати Благу Звістку по всьому світу.

ukUkrainian ruРусский