ukUkrainian ruРусский

Капелани тюремного служіння Союзу Церков «Слово життя» у будь-яких умовах шукають можливість нести свою відправу. Під час пандемії, коли адміністрація та засуджені у колоніях, як і інші громадяни країни, опинилися перед обличчям проблеми світового рівня, вони швидко відгукнулися та взяли участь у вирішенні кількох проблемних ситуацій.

В місцях позбавлення волі доволі часто виникають питання з постачанням засобів особистої гігієни та масок для обличчя. Щонайменше в трьох областях капеланам вдалося взяти участь в забезпеченні цієї потреби, вчасно відреагувавши на прохання про допомогу. Керівництво Полтавської виправної колонії № 65, Вінницької ВК № 86, Райковецької ВК № 78 висловили подяку за своєчасну та необхідну підтримку у вигляді матеріалів та фінансів.

Також капелани «підставили своє плече» у питанні повернення звільнених до місця проживання на прохання Міністерства юстиції та служби пробації України. Служителі багатьох конфесій об’єдналися в цій важливій справі та зробили вагомий внесок в життя тих, хто мав потребу доїхати додому. Перевозили звільнених з майже з усіх областей, іноді подорож тривала з Закарпатської до Харківської області. Служителі робили цю справу в межах своєї області та далі на кордоні з іншою передавали цю естафету. Приймаючи таку допомогу, люди були шоковані фактом, що капелани з різних християнських конфесій, відкладаючи свої особисті справи, єдналися у бажанні прийти на допомогу. Кожній особі, яку супроводжували, було проповідане Євангеліє.

Велика подяка церквам СХЦУ «Слово життя», також окремим спонсорам та друзям Християнської місії «Євангельське милосердя Слово життя» які брали фінансову участь в цих проєктах, та особлива подяка капеланам за здійснення практичної допомоги.

Разом ми можемо більше!

ukUkrainian ruРусский