ukUkrainian

З 29 по 31 січня пастори Ради Союзу «Слово Життя» Україна відвідали церкви Луганської області для проведення зустрічей пасторів й служителів та служіння в церквах регіону.

29 січня у п’ятницю пройшла зустріч пасторів церков Луганського регіону. Обговорювались поточні питання життєдіяльності церков и визначались важливі цілі й плани об’єднаного служіння.

Окрім спілкування пасторів, спільного прославлення Бога і молитв, словом повчання для служителів поділився Андрій Бакала (глава СХЦУ «Слово Життя» й пастор церкви «Слово Життя» м. Одеса) и Андрій Міхальов (пастор церкви «Слово Життя» м. Біла Церква).

30 січня у суботу пройшла розширена зустріч пасторів й служителів під час якої також звучало слово повчання від пасторів. Минуле спілкування лідерів церков було гарною можливістю для вирішення різних поточних питань.

Й, нарешті, подорож завершилась проведенням воскресних Богослужінь у помісних церквах. Пастор з Полтави Володимир Коршун відвідав служіння в Сєвєродонецьку. Пастор Володимир Гусєв з Києва служив у церквах Лисичанську и Новодружеську. Генадій Захарченко (пастор з Бердянську) відвідав Попасну. А пастори Андрій Бакала и Андрій Міхальов провели служіння в Соледарі, Бахмуті й Золотому.

Дмитро Дикий, пастор церкви із Сєвєродонецьку пише:
«Хочу висловити подяку пасторам А. Бакалі, В. Коршуну, А. Михальову, В. Гусєву и Г. Захарченко за їх приїзд у Луганську область. Ці три дні вашего служіння були для нас великим благословінням й “ковтком свіжого повітря”. Пастори та люди в церквах дуже раді цьому спілкуванню й часу, проведеному з Богом. Нехай Господь вас благословить! Дякую»

ukUkrainian