ukUkrainian ruРусский

Обставини, викликані пандемією коронавіруса, привели до виникнення нових форматів спілкування і проповіді Євангелія. Церковні богослужіння вимушено перейшли в онлайн-режим, віруючі в громадах усього світу стали масово використовувати різні платформи для відеозв’язку, у віддаленому режимі проводяться вечори хвали й молитви. Наскільки всі ці нововведення виявляться життєздатними після закінчення карантину – покаже лише час, але сьогодні хочеться представити ще один варіант онлайн-благовістя, який активно використовується пасторами протестантських церков міста Одеси.

Йтиметься про онлайн дискусії, які дозволяють підняти та проаналізувати серйозні й наболілі питання. При цьому проблема розглядається не з одного боку, а отримує, як мінімум, кілька експертних оцінок. Подібний спосіб проповіді не виглядає занадто нав’язливо, оскільки в дискусіях підіймаються питання, що хвилюють будь-яку людину, але при цьому слухач може побачити яким чином Боже Слово можна використовувати в повсякденному житті.

На каналі онлайн-журналу CrossPost.net в Facebook викладено кілька ефірів тематичних дискусій, проведених одеськими служителями. Про що ці трансляції? «Як зміниться світ після пандемії?», «Секрети Пасхи», «Сім’я на карантині» – це назви представлених стримів, але крім цікавих заголовків кожен глядач поринає в атмосферу живої розмови, в якому відповіді на питання переплітаються з яскравими емоціями, гумором і духовним досвідом.

Дуже хочеться сказати кілька слів про останню дискусію, в якій підіймається питання сімейних відносин в контексті загального карантину. Не секрет, що цей час стало справжнім випробуванням для багатьох пар. Не всі родини виявилися готові прийняти нову реальність і виклики. Фінансові ризики, порушення звичного розпорядку, дистанційне навчання дітей, відсутність особистого простору — це лише деякі проблемні місця, порушені учасниками спілкування. Сім’я була і залишається не тільки місцем нашого спокою, а й метою для нашого противника. Як в нових реаліях залишитися слухняним Божій волі й не тільки зберегти відносини, але і вийти сильнішими — про все це говорять учасники дискусії.

Якщо ви відчуваєте, що вам необхідна підтримка і розуміння вашої сімейної ситуації, то вам можна сміливо порекомендувати дані ефіри. Навіть якщо у вашій родині все добре – перегляд даного стріму піде вам тільки на користь, а перепост дозволить дізнатися про християнські цінності всім вашим онлайн-друзям.

[LIVE] 2. Семья на карантине

Дискуссия на тему: "Семья на карантине", часть 2Спикеры:Сергей Грищенко – пастор церкви: "Благовестия", г. ОдессаКирилл Бондаренко – пастор церкви: "Благодать Иисуса Христа", г. ОдессаАндрей Бакала – пастор церкви: "Слово Жизни", г. ОдессаНабил Баббеиси – пастор церкви: "Дом Славы", г. ОдессаОльга Курячая – Христианский психолог, Семейный консультант, г. Одесса

Gepostet von CrossPost am Samstag, 25. April 2020

ukUkrainian ruРусский