ukUkrainian ruРусский

З 4 по 6 листопада під Кременчуком у Полтавської області відбувся пасторський ретріт Союзу християнських церков України «Слово життя».

Поточний рік, без сумнівів, приніс як усьому суспільству, так і церквам нашої країни зокрема, достатньо багато нових викликів, пов’язаних з обмеженнями карантину. Саме з причини подібних обмежень щорічна конференція Союзу вперше проходила онлайн. Тим більш важливою за таких обставин стала зустріч наживо пасторів церков нашого Союзу.

Одно із значень англійського слова «ретріт» — це відлюддя. Саме про це, зокрема, Ісус казав Своїм учням закликав їх самих відправитись на самоту (Мар.6:31). Ну і, звичайно, Сам Ісус постійно черпав сили в такому відлюдді зі Своїм Небесним Батьком.

Окрім сумісного поклоніння Богові, молитов та спілкування особа увага під час цього пасторського ретріту була прикута до проходження криз, з котрими усі ми постійно стикаємось.  В служінні же кожного пастору найбільш чутливими для криз є безпосередньо сфера особистого служіння, а також сфера сім’ї та церкви загалом.

Ще одною темою цього ретріту був акцент на важливості менторства, наставництва та батьківства, а також значної ролі братерства. Усього цього не повинні бути позбавлені самі пастора, но будучи наповненими в цих сферах служителі зможуть рясно передавати це все іншим.

ukUkrainian ruРусский