ukUkrainian ruРусский

Карл Густав Северин відвідав Індію. Протягом двох вихідних він провів 13 зібрань, на яких звучало велике проголошення віри, повідомляє woli.info.

Свідоцтва сипалися одне за іншим протягом цілої години! Це було неймовірно! Люди прагнули вийти вперед, щоб розповісти всій церкві про дії Божі в їхніх життях. Сотні людей шикувалися в чергу до мікрофона. Яка ж була радість слухати їхні свідчення!

Багато людей звільнялися від демонічного впливу, отримували надприродне зцілення і благословення. Одна жінка вийшла вперед з маленькою дитиною, яка не могла ходити через хворобу ніг. Ноги дитини, як спагеті, висіли зовсім мляво. На одному із зібрань мама цієї дитини молилася в ім’я Ісуса, і її син почав ходити! Сила наповнила його ноги в одну мить!

Інша жінка свідчила про свою козу. Коза сильно захворіла і не могла піднятися з землі. Втратити таку цінну тварину в найбіднішій селі означає повне розорення. Коза була джерелом щоденного прожитку, даючи молоко. Жінка сильно хвилювалася. Одного ранку, прокинувшись у своїй маленькій халупі на краю поля, вона пішла перевірити козу. Вона згадала, що пастор говорив про владу над хворобою, і вирішила перевірити, чи можна застосувати це до тварин. Вона помолилася такими словами: «Ісус, Ти сказав, що Ти є Пастир для овець. Будь Пастирем і для моєї кози», – потім повернулася до неї і наказала бути зціленою в ім’я Ісуса. Негайно коза встала, повністю здорова, і вже на наступний ранок дала молоко.

Слово, яким ділився Карл Густав, було прийнято з ентузіазмом, і очевидно, що рівень віри цих чудових людей в Північній Індії виріс!

ukUkrainian ruРусский