ukUkrainian ruРусский

17 листопада в місті Попасна пройшла молодіжна конференція “Основа християнського життя”. Молоді люди з різних міст Луганської області зібралися разом на базі місцевої церкви “Слово Життя”. Попри складну ситуацію в регіоні та близькість фронту, служіння проходили в атмосфері хвали й радісного спілкування.

Молодіжна конференція для прифронтових церков Луганській області була організована церквою “Слово Життя” м Попасна за активної участі та допомоги координатора групи “ЛюбовНемаєКордонів” Ігоря Прус. Поділитися словом Божим з юнаками й дівчатами приїхав молодіжний пастор з Румунії, церква “Harvest” м. Арад – Лівіу Гх (Liviu Gh).

Більше 80-ти чоловік з міст – Попасна, Гірське, Сватове, Лисичанськ, Луганськ, Рубіжне та Новодружеськ – зустрілися разом для поклоніння, зростання у вірі, молитви й спілкування. Серйозне послання про основи життя та особистого ходіння християнина чудесним чином поєдналося з новими знайомствами та зустрічами. Також кожен учасник конференції насолодився справжнім узбецьким пловом.

Пастор Лівіу Гх (Liviu Gh) поділився своїми враженнями про конференцію:

“Необхідно вчити це прекрасне покоління принципам християнського життя, але після зустрічі з ними та знайомства з їх історіями, я відчуваю, що саме я той, хто багато чого дізнався! Прошу вас, підтримайте їх в молитві! Це справжній виклик бути християнином в цій частині світу. “

ukUkrainian ruРусский