ukUkrainian ruРусский

З 7 по 9 квітня в Одесі відбулася щорічна Одеська молодіжна конференція (#ОМК17), організаторами якої виступають пастори та молодь церков Одеси, повідомляє БОГ.NEWS.

Щорічно конференція ОМК збирає близько тисячі молодих людей з усіх міст України та творить єдність серед християнської молоді. Початкова мета конференції ОМК – порятунок молодих людей, зміцнення відносин з Богом віруючої молоді та підняття лідерів серед них.

«Це цікава конференція, особливо, якщо дивитися в перспективі молодіжного служіння. Цього року молодь показала себе дуже серйозно і відповідально. Вони взяли на себе відповідальність за все: самі знайшли місце для конференції, організували, служили, влаштували все. Ми в основному відпочивали і брали участь. А це найголовніше – тема молодіжного залучення у те, що їм треба, а не нам. Тому для мене це значуща конференція і можу сказати точно, що ми рухаємося вперед», – організатор, Валентин Свіонтек, рабин Одеської месіанської «Світло Місії».

Спікерами конференції ОМК-17 були: Shawn Brann, пастор з «Gateway church» (США), Олександр Євсюков, керівник креативної медіагрупи БОГ.MEDIA, Євген Войт, лідер молодіжного служіння 4U YOUTH (Мелітополь), Олексій Мензатов, служитель церкви «Нове покоління» (Мелітополь).

«Це дивовижна конференція і Ісус творить чудеса. Можу з упевненістю сказати, що Він любить підлітків і молодь України, особливо Одеси. Коли я повернуся додому і мене будуть питати, чи рухається Бог в Україні, я буду відповідати “безперечно, так”, тому що Він робить щось дивовижне і посилає в світ нове покоління, хто любить Його людей », – зазначив Shawn Brann.

В рамках конференції пройшла лідерська школа, яку відвідало 150 осіб, а також майстер-класи за різними напрямками.

«На ОМК-17 була особлива Божа присутність. Було багато спікерів, які говорили те, що Господь хотів вкласти в наші серця. Ми бачили, як змінювалися життя людей і як Бог торкався до їхніх сердець. Також було багато хвали і поклоніння. Були класні групи прославлення, які допомагали нам увійти в Божу присутність» – глава оргкомітету, пастор Кирило Бондаренко.

Конференцію відвідало близько 800 чоловік. Молодь з 37 міст України та 5 країн світу приїхала для того, щоб надихнутися і знайти себе в служінні Христу.

Прославлення вели такі групи, як: IFOUND (Київ), Mountain Breeze (Полтава), Skeemans Worship (Київ) і OMKWorship band (Одеса).

Конференція проходила за підтримки медіа-групи БОГ.MEDIA. Всі дні транслювалися на каналі БОГ.TV і Вконтакте. Всього було 16 000 підключень.

«Я обожнюю Одесу, бо Одеса – чудовий приклад того міста, де серед єдності церков і їх активної участі в житті молоді пастори об’єднуються і проводять прекрасні заходи. Це один з небагатьох прикладів, де пастори церков, де присутня їхня молодь, прямо на конференції разом з ними танцюють, стрибають, моляться і славлять Бога. Тому мені завжди приємно бути в цій атмосфері і ми завжди з радістю приїжджаємо», – керівник креативної медіагрупи БОГ.MEDIA Олександр Євсюков.

ukUkrainian ruРусский