ukUkrainian ruРусский

У біблійній школі “Слово Життя”, що проходить одночасно в Києві та Одесі, триває навчальний рік. З 22 по 27 листопада в школі проходив відкритий семінар “Біблійний погляд на страждання”, на якому викладав старший пастор церкви “Слово Життя” м Баку, Олександр Неретін.


Кожен християнин є живою людиною, що зустрічає на своєму шляху не тільки радості і придбання, але й чималу кількість проблем, спокус і навіть страждань. В контексті Божого слова Олександр Неретін розглядав ці складні періоди, причини їх появи та шляхи виходу. Непроста, і можливо, не найприємніша, проте дуже важлива тема для збалансованого життя і духовного зростання кожного віруючого.
Також 24 листопада Олександр Неретін проповідував в київській церкві “YGS CHURCH”. Для прихожан громади це був приголомшливий час повчання і підбадьорення. Пастор Олександр говорив про віру серця, що дозволяє нам бачити обіцянки Божі і отримувати їх від Бога.

“Не потрібно дивитися на свої здібності і можливості, потрібно дивитися на Надприроднього Бога і Його Слово. Адже від того, якими картинами наповнене твоє серце, залежить твоє життя!” 


Нагадуємо вам, що стежити за оновленнями і анонсами Біблійної школи “Слово Життя” ви можете підписавшись на її сторінку в Instagram: wol_ukr_bsh, а також на сайті об’єднання “Слово Життя Україна”: http://www.wolukr.org/bibleschool/.

ukUkrainian ruРусский