ukUkrainian ruРусский

12 вересня 2016 року розпочинається навчальний рік в Одеському біблійному центрі (ОБЦ), частиною якого є Християнська Реформаторська Церква Прославлення.

 

Навчальний рік триватиме 9 місяців, до 31 травня 2017 року, і включить в себе 36 важливих біблійних тем, що охоплюють всеперемагаюче життя віруючого, фундаментальні біблійні доктрини, питання практичного служіння, а також особистісний ріст людини.

До вступу допускаються повнолітні особи, які до 31 серпня (крайній термін) подали анкету-заяву, що мають рекомендацію пастора або духовного лідера і пройшли співбесіду з адміністрацією школи.

Заняття платні, будуть проходити з 9:00 до 13:00 в будні дні. Тому адміністрація ОБЦ закликає майбутніх студентів заздалегідь подбати про фінансове забезпечення на час навчання та нести персональну відповідальність за пошук житла і роботи.

В кінці курсу студентів очікує практика – можливість взяти участь в реальному служінні і житті церков міста Одеси. Після закінчення навчання кожен отримає диплом, який є рекомендацією ОБЦ і свідчить про те, що випускники можуть нести служіння в церквах і місії.

Бланки анкети-заяви та рекомендації, а також всю додаткову інформацію можна знайти на сайті ОБЦ.

ukUkrainian ruРусский