ukUkrainian ruРусский

На минулому тижні 6 листопада в Одесі у Будинку прийомів обласної ради відбувся третій Молитовний сніданок. За давнішньою традицією учасниками цього заходу стали відомі регіональні представники християнських церков, політичні діячи та впливові бізнесмени. Основна мета такої події полягає в об’єднанні загальних зусиль для сприяння в побудові успішної та розвинутої країни.

Започаткована в 1953 р. у Сполучених штатах Америці практика молитовних сніданків ширіться розвинутими країнами світу де церква відіграє значну роль у розбудові нації. Досить приємно та показово, що Україна починаючи з 2008 року за ініціативою представників Євангельської спільноти країни запозичила цю благочестиву практику. Зараз вже можна певно говорити про те, що така практика стала доброю традицією і в нашої країні та починаючи зі стін Парламенту поступово ширіться всіма регіонами України.

«Молитовний сніданок» не є тільки назвою заходу. Під час цієї зустрічі насправді відбуваються молитви за різноманітні сфери життя країни та й особливо за ті які потребують негайного втручання — поширення пандемії та військова агресія проти нашої країни.

Зворушлива авторська пісня Юлії Сенюк з Івано-Франківська, яка втратила свого батька на Сході України, викликала сльози ледь не у кожного присутнього у залі. До присутніх також з вітальним словом звернулося керівництво області та мер Одеси Геннадій Труханов, який підкреслив, що Одеса завжди була різноманітним та мультикультурним містом, але завжди залишалася вірною глибоким духовним цінностям.

ІІІ Молитовний Сніданок Одещини був ініційований міжфракційною депутатською групою «За, духовність, моральність та здоров’я Одеської області» за підтримки Духовної Ради Християн Одеської області. Веніамін Унгурян — депутат обласної ради та один з організаторів Молитовного Сніданку сказав: «Сьогодні суспільство розділене у багатьох питаннях, але як ніколи раніше ми маємо бути єдиними у питаннях віри, виховання дітей та розбудові нашої маленької батьківщини на базисі Божих заповідей».

Союз Християнських Євангельських церков України «Слово життя» був представлений Головою Ради Бакалою Андрієм Володимировичем — «Такі заходи важливі для єдності церков та великої взаємодії та налагодження зв’язків з депутатами, чиновниками, місцевою владою та бізнесом. Церква покликана бути світлом та сіллю для цього світу, та такі молитовні сніданкі є одним із шляхів реалізації даної обітниці»

ukUkrainian ruРусский