ukUkrainian ruРусский

З 13 по 15 липня в м. Вашингтон, США проходив Міжнародний саміт з питань релігійної свободи. Організатором заходу стали Комісія США з питань міжнародної свободи віросповідання та Конгрес США. Безпосередню участь в саміті прийняла 1 тис. делегатів, представників крупних релігійних центрів і державних органів з різноманітних країн світу та більш 10 тис. делегатів приймали участь онлайн. У складі української делегації на цьому саміті Союз християнських церков України «Слово життя» представляв голова Ради союзу Бакала А.В.

Незважаючи на рівень економічного розвитку країни саме рівень релігійної свободи у кожній окремо взятій країні продовжує являтись най важливім маркером, що визначає відношення до цієї держави міжнародного суспільства. Україна, у цьому зв’язку, напевно як ніяка інша країна, розуміє всю важливість збереження релігійної свободи в належному  стані та гарантій недопущення переслідувань з релігійних переконань, що, нажаль, переважало в сумно звісний період до набуття нашою країною незалежності.

Досить символічно, що подібний саміт присвячений просуванню прав релігійних громад та протидії дискримінації християн та інших конфесій відбувся в країні, яка на протязі більш ніж 250 років досягла найбільшого успіху у справах відстоювання прав та свобод як безпосередньо у своїй країні, так і по всьому світові. Особливо важливим є той факт, що незважаючи на нещодавню зміну адміністрації та керівництва у США у цій країні як і раніше присутнє потужний рух консервативних сил, активно працюючих над тім, щоби їх країна не відходила від принципів та свобод, закладених батьками засновниками.

«Це були насправді потрясаючи та незабутні дні, які провели особисто на мене велике враження та породили віру в могутність Бога благословити Україну!

Незважаючи на коротко тривалість цей візит був насичений різноманітними зустрічами, заходами та спілкуванням. Особливо бажалось виразити подяку всієї делегації з України до складу якої я був люб’язно запрошений. Також я вражений тім завзяттям, з котрим нам служили брати приймаючої американської сторони.

Я повертаюсь додому з великим впевненням, що незважаючи на усі зовнішні та внутрішні виклики у нас усе-такі обов’язково вийде вплинути на нашу рідну Україну щоб вона стала успішною, заможною, про-сімейною, знаючій Ісуса Христа духовною та хлібною житницею для усіх народів! “І світло у темряві світить, і темрява Його не обняла” (Йн.1:5)» — голова Ради союзу Бакала А.В.

ukUkrainian ruРусский