ukUkrainian ruРусский

C 11 по 13 листопада церква «Слово життя» в Харкові провела молодіжну конференцію UPDATE.FEARLESS, учасниками якої стало близько 800 осіб з 6 країн.

«Я дуже радий цій події! На цій конференції Бог закладав основу для майбутнього. Це лише малий початок того, що буде попереду. Бог об’єднає сотні і тисячі молодих людей для молитви та поклоніння. Можу сказати точно: конференція перевершила мої очікування», – сказав Павло Шарудін, старший пастор церкви «Слово життя» (Харків).

Щорічно в події бере участь молодь з різних церков Харкова. Цього року прославляння вели команди з церков «Вихід», «Оливковий сад», «Слово життя».

Вперше в рамках конференції відбувся вечір поклоніння «Holy Spirit Night» («Вечір Святого Духа»), який вже на протязі 5 років збирає молодь Європи для молитви і хвали. Спікерами події виступили служителі з Німеччини Маркус Венц і Маттеус Ван дер Стін.

«Це перший раз, коли ми проводимо “Holy Spirit Night ” в Україні. Ми віримо, що Бог приготував щось особливе для цього регіону, тому ми приїхали. Пройшли чудові зустрічі з пасторами і лідерами. Ми віримо, що в наступному році більше людей приєднаються до цього руху Святого Духа», – зазначив Маркус Венц, ініціатор «Holy Spirit Night».

«Це був приголомшливий час в Харкові. Як тільки ми приїхали, ми відчули тут вогонь пробудження. Ми віримо, що силою Святого Духа буде зруйновано всякий тиск над цим регіоном», – зазначив Маттеус Ван дер Стін, євангеліст.

Три дня конференції пройшли в атмосфері молитви та поклоніння. Молодь слухала проповіді, спілкувалася, брала участь в євангелізації.

«Тут дуже смілива молодь! Я дуже радий, що так багато людей вийшло на вулиці Харкова для благовістя», – поділився Каспер, служитель «Holy Spirit Night».

«Ми довго чекали на цю конференцію. Нас дуже надихнули спікери і все, що тут відбувається. Рух Святого Духа – це те, що нам зараз потрібно в Україні», – Олег Кліменков, лідер групи «79 Band».

Прямий ефір на каналі БОГ.TV значно розширив аудиторію учасників. За три дні до трансляції приєдналися глядачі з 35 країн. Всього було 8000 підключень.

 

Джерело: БОГ NEWS

ukUkrainian ruРусский