ukUkrainian ruРусский

22 – 24 липня в Одесі проходила щорічна конференція хвали і поклоніння “Освіжаючі Потоки 16”, повідомляє 316NEWS з посиланням на omk.od.ua.

У триденній конференції “Refreshing Streams” взяли участь такі виконавці і групи як Jamie Hilsden (Ізраїль), “Mikudem” (Тель-Авів, Ізраїль), Олександр Патліс (Білорусія), OMKWorship.

За інформацією grehu.net вже третій рік поспіль наприкінці липня «Освіжаючі потоки» збирають на одному майданчику музикантів прославлення з різних церков, які грають в різних стилях і напрямках. Цього року спеціальним гостем і спікером конференції є Брія Блессінг, учасниця проекту «Голос країни».

В рамках конференції для лідерів і команд прославлення проводяться майстер-класи за темами: клавішні інструменти, гітара, барабани, вокал, звукорежисура, танці і т.д.

Валентайн Свіонтек, представляючи Брію Блессінг, сказав: «Цього року нам прийшла ідея запросити спікером НАШУ людину, тобто музиканта, шанувальника, який живе в нашій країні – Україні. Брія, не соромлячись, несе всюди звістку про Христа і віру».

Брія Блессінг, піднявшись на сцену, почала з поклоніння в тиші і молитві, після вона виконувала багато пісень прославлення і поклоніння, ведучи всіх присутніх в Божу присутність.

Другий день конференції “Освіжаючі потоки” в Одесі стартував зі служіння в єврейській месіанській общині “Світло Месії”. Майстер-класи про поклоніння провели Олександр Патліс і Джеремі Хілсден.

Конференція завершилася загальною молитвою. Наприкінці Олександр Патліс презентував свою нову пісню.

 

Джерело: Христианский Информационный Портал 316News

ukUkrainian ruРусский