ukUkrainian ruРусский

З 19 по 21 серпня на березі Азовського моря на Арабатської стрілки пройшла конференція соціального служіння Союзу християнських церков України «Слово життя». Понад 100 служителів із 30 міст України що представляють тюремні служіння, служіння реабілітації та надання допомоги людям, що знаходяться у складних життєвих обставинах, були зібрані разом щоб провести незабутній час в колі старих, та нових друзів, поділитись досвідом своїх служінь та, звичайно, шукати разом Божої волі для своїх служінь, щоб виконувати їх з ще більшою ефективністю.

З самого початку конференції присутність Духа Святого була відчутна у всьому. Служителі з великою радістю зустрічали одне одного, знайомились, ділились тією благодаттю, котру Бог являє в їх житті та служінні.

Метою конференції було перейняти старий та новий досвід служіння (як мудрий книжник заходить у сховище та виносить з нього нове та старе) для того, щоб бути більш ефективними в служінні та ще більш єднатись навколо Христа, щоб приносити плід на Його жнивах та мати допопічні суглоби у зв’язках одне з одним.

Сергій Перхальский, директор фонду «Мастер фаундейшн», керівник мережі реабілітаційних центрів «Варнава», розкрил досить актуальну тему «Шлях до зцілення душі в християнському служінні». Також служителі приймали участь в різноманітних майстер-класах:

  • Для служителів реабілітації «Духовна основа в звільненні від залежності», Сергій Перхальский
  • Для служителів вуличного годування «Ефективність в служінні», Ігор Денисов
  • Для служителів у в’язницях «Особливості служіння у в’язницях в період карантину та відновлення служіння після нього», Сергій Казьменко

Глибоким та підбадьорюючим було слово пастора церкви «Слово життя» м. Мелітополь Дмитра Бодю на тему «Успіх служіння», а також слово пастора церкви «Слово життя» м. Полтава Володимира Коршуна на тему «Подолай тунельне мислення».

Особливим благословенням були вечори поклоніння Господу за участю автора та виконувача християнських пісень Романа Іванько.

Проміж служінь учасники конференції спілкувались, ділились свідоцтвами Божої слави, молились за служіння в областях, відпочивали.

Хочеться також від всього серця віддячити кожного за участь, організацію та фінансування конференції. Особлива подяка пастору Джону Б. Лоу з м. Варшава, Індіана за слово що дає натхнення, та за фінансову допомогу, яку він та члени його церкви надали учасникам конференції оплатив їх годування та мешкання. Дякуємо також пастора Дмитри Бодю за допомогу в організації проведення конференції та велика подяка Союзу християнських церков України «Слово життя» за надану фінансову допомогу.

Наступний рік у Харкові!

ukUkrainian ruРусский