ukUkrainian ruРусский

Щороку весна радує киян тим, що нарешті вони можуть насолоджуватися прогулянками і відпочинком в чудових парках і зелених зонах міста, адже в Києві їх чимало. Але нажаль те, що вони зустрічають навесні – це доволі засмічені території після осінньо-зимового періоду, нерідко непридатні для нормального і приємного відпочинку. Останнім часом до вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища прибігає все більше громадських організацій і волонтерів, адже міські служби не завжди справляються з цією роботою. Серед волонтерів, які охоче прибирають рідне місто, також є і віруючі люди.

Нещодавно християни київської церкви «Слово життя» провели «Еко флешмоб» в Голосіївському парку, що розташований вздовж Голосіївського проспекту. Метою заходу було прибирання території від сміття. Волонтери підготувались заздалегідь: майже за тиждень до події розмістили на сайті церкви і поширили у соціальних мережах об’яву із запрошенням усіх бажаючих взяти участь в очищенні парку. Відгукнулось двоє людей, що прийшли допомогти.

17 квітня у еко-заході взяли участь 24 чоловіки – молодь, люди середнього і навіть старшого віку. За світлу частину доби волонтери змогли прибрати більше двох третіх парку. Ось як прокоментував подію пастор церкви Володимир Гусєв: «Завжди приємно робити добрі справи і бути частиною чогось хорошого. Уже не перший рік ми беремо участь в прибиранні Голосіївського парку і робимо це з радістю і з задоволенням, піклуючись про чистоту свого міста».

Дуже тішить, що на заклик до прибирання, розміщений в інтернеті, відгукнулися бажаючі, хоча їх і було всього двоє. Це чудово, коли люди хочуть робити своє місто чистим і роблять це. А ще краще, коли не смітять.

ukUkrainian ruРусский