ukUkrainian

Війна в Україні триває ось вже четвертий тиждень поспіль. Цинічні обстріли українських місць армією агресора призвели до значного потоку біженців зі всіх куточків нашої країни. Жінки, діти та літні люди намагаються знайти для себе безпечні місця, вільні від бомбувань російської армії.

З самих перших днів війни робота Союзу «Слово життя» Україна була спрямована на допомогу всім, хто потребує цього. З цією метою у найкоротші строки було організовано чотири центри для допомоги біженцям — один у центральній частини України в Полтаві, та ще 3 центри у західний м. Хмельницький, Львів та у Закарпатті.

З чого складається гуманітарна робота центрів для біженців? Насамперед — це стосується звичайно ж розміщення та годування людей, які потребують тимчасового притулку. Для цього ми використовуємо люби приміщення, котрі можуть забезпечити максимально комфортне за таких обставин перебування людей — безпосередньо приміщення церков, хостели та бази відпочинку. З початку війни скористались нагодою розмістити до двох тисяч людей.

Друга важлива потреба біженців — це транспортування з місць проживання до більш безпечних місць в Україні та Європі. Зусиллями багатьох небайдужих людей за весь час війни було перевезено сотні тисяч та навіть мільйони біженців. Свою частину у справу порятунку людей внесла братерня церква «Слово життя» зі Швеції надав транспорт який кожен буквально день рятує життя.

Та й також волонтери у наших центрах надсилають гуманітарну допомогу до інших місць, де така допомога вкрай потрібна.  

ukUkrainian