ukUkrainian ruРусский

У місті Лисичанськ (Луганська область) місцева церква «Слово Життя» майже шість років поспіль годує нужденних людей гарячими обідами. Сьогодні в громаді трохи більше ніж 40 людей, проте, це не заважає їм щотижня проводити служіння, що отримало назву «Добрі справи». Дана робота стала спробою відповісти на потреби людей, які перебувають у складних соціальних умовах, і показати кожному з них християнське милосердя в дії.

Головний мотиваційний фактор, що сприяв відкриттю служіння «Добрі справи» в Лисичанську стала поява великої кількості людей, які шукали для себе їжу в міських сміттєвих баках. На початку був відкритий перший пункт годування в центрі міста. Кількість городян, які відвідують ці годування, коливалося від 7 до 30 осіб.

Пізніше було прийнято рішення відкрити ще одну точку годування в віддаленому районі міста, де було багато бездомних людей. Зараз служіння «Добрі справи» має два пункти годування в різних районах, де понад 40 осіб щотижня отримують гарячі обіди й чай. Крім цього, віруючі роздають одяг, взуття та, в разі потреби, надають медичну допомогу. Тим, хто погоджується пройти курс реабілітації і звільниться від різних залежностей, направляють в християнський реабілітаційний центр.

Головною метою служіння «Добрі справи» є демонстрація всім людям того, що Бог їх дійсно любить і бажає кожному з них допомогти. Деякі самі про це свідчать, оскільки точки годування стали для них єдиним місцем, де вони можуть поїсти гарячої їжі, і, де їх чекають і приймають.

Команда служіння «Добрі справи» складається з шести чоловік. П’ять з них — це волонтери церкви «Слово Життя» і одна жінка з місцевої православної церкви. Вона бере активну участь з самого початку цієї роботи. В даний час годування проходять прямо на вулиці в будь-яку погоду, оскільки у церкви немає спеціального приміщення для цієї мети. Але у членів команди служіння «Добрі справи» є мрія мати хороші обладнані пункти обігріву і харчування, де буде можливість покупатися, переодягнутися і переночувати.

Ви можете підтримати служіння «Добрі справи»:

Карта Приватбанку – 5168 7427 1305 9222, Наталя Коцаренко,

Телефон – 095-183-50-83 Наталя.

ukUkrainian ruРусский