ukUkrainian ruРусский

У селищі Сергіївка Одеської області, який відомий своїм великим кліматичним курортом і лікувальними водами Шаболатського лиману, вже п’ятий день проходить християнський табір для дітей з прифронтової зони східної України.

Наметовий табір з назвою “Пошук скарбів”, організатором якого стала церква «Слово життя» м. Добропілля, вмістив 40 діточок у віковій групі від 7 до 17 років. Щоб відпочити і весело провести час на морі, дітлахи приїхали з Красноармійська, Часів Яру, Первомайського, Нівельського, Білозерська і Добропілля. Територію для наметового містечка, що знаходиться поруч з морем, люб’язно надала місцева баптистська громада.

«Шукати скарби» захотіли віруючі і невіруючі діти. На кожен день для них підготовлена цікава програма, так що нудьгувати ніколи. Обов’язкова частина програми – біблійні уроки на різні теми, зрозумілі дітям. Наприклад, про радість, любов, терпеливість. За час відпочинку вони вже встигли побувати в Білгород-Дністровській фортеці, звідки привезли море вражень. На вихідних відвідають Одесу, де їх чекає спілкування в церкві «Жнива останнього часу» і екскурсія по красивим і відомим місцям міста.

Організатори висловлюють подяку спонсорам, які надали фінансову допомогу дітям, щоб ті поїхали в табір. Ними стали шведські студенти Габріель і Софія, про яких ми писали раніше, деякі віруючі з добропільської церкви «Слово життя» і кілька людей не з церкви, які оплатили путівки всім діткам з Нівельського і Первомайського селищ.

Діти дуже задоволені табором. Невіруючі щиро звертаються до Христа з покаянням, цікавляться Богом. «Дядьку Сергію, а можна у вас взяти Євангеліє почитати» – запитав у мене один хлопчик не з церкви» – розповідає Сергій Казьменко, помічник єпископа Місії «Євангельське милосердя «Слово життя», який зараз служить дітям в таборі. «На нічному чергуванні перевіряв, чому в одному наметі не сплять хлопчаки. Виявилося, читають Біблію при ліхтариках. О другій годині ночі. У другий день, проходячи повз намету, чув, як один пропонує помолитися за іншого. І це ті хлопці, які раніше не були в церкві. Ми здивовані дією Святого Духа в серцях тих дітей, які не знають Христа. Щось відбувається в них, чого раніше не було: з’явився інтерес до Бога, до Писання, всі дуже натхненні біблійними уроками, охоче слухають, активно беруть участь. Вони щасливі і задоволені відпочинком. У всьому видно руку Божу і те, що це богоугодна справа і благословення для цих дітлахів. Я думаю, що такі табори потрібно проводити постійно» – прокоментував служитель.

ukUkrainian ruРусский