ukUkrainian ruРусский

15-16 червня в церкві «Слово життя» міста Добропілля Донецької області відбулася регіональна лідерська конференція «Будуємо Церкву Разом». Близько сотні пасторів, лідерів, служителів церков були благословенні через служіння Олександра Неретіна (Баку, Азербайджан), Вадима Беро (Добропілля, Україна) і Олександра Скальницького (Кривий Ріг, Україна).

17-19 червня конференція продовжилася Школою лідерів, яку проводив пастор з Баку Олександр Неретін.

Обидві події стали хорошим часом для віруючих східного регіону, для лідерів та служителів церков з Добропілля, Покровська, Торецькому, Часів Яру, Білицького, Білозерського та інших міст регіону.

Проповіді пастора Олександра Неретіна стали справжнім підкріпленням для тих, хто довго служить, але відчуває втому й втратив мотивацію. Як написано в Книзі Екклезіаста 10:10: «Як залізо ступіє, й хтось леза не вигострить, той мусить напружити свою силу, та мудрість зарадить йому!». Мудрість, щоб засвідчена через Слово Боже, може загострити та дати сили втомленим далі виконувати волю Божу.

Також Олександр Неретін торкнувся теми викликів, що стоять перед сучасною церквою? Як і в ранній церкви це – проповідь Євангелія, навчити народи, робити учнів, це і богословські, теологічні виклики, моральні та етичні, вони допомагають церкві залишатися сіллю і світлом для світу; це і виклик лідерства, зрілості їх характерів.

Відео всіх служінь конференції «Будуємо Церкву Разом» і Школи лідерів за участю Олександра Неретіна доступні за посиланням: https://bitly.su/q2JtC20

ukUkrainian ruРусский