ukUkrainian ruРусский

З нагоди святкування 30-літньої річниці незалежності нашої держави бажаємо віддати Господу подяку за те, що Він дарував нашій країні таку очікувану та бажану усім народом України свободу.

Велична біблійна історія звільнення ізраїльського народу з єгипетського рабства є чудовим прикладом того, як Господь щиро бажає, щоб кожна нація мала змогу жити на даній їй Богом землі, служачи Йому та прославляючи Його. Україна, звільнившись від кайданів радянського безбожного минулого, незважаючи на різноманітні труднощі, економічні виклики та військову агресію, продовжує розбудовуватися та зростати.

Безперечним дорогоцінним надбанням нашої країни у часи незалежності є, звичайно, релігійна свобода, яка, певно, є найбільш досконалою з усіх країн європейського континенту. Справжня єдність нашої нації та її здатність об’єднуватися задля своєчасної допомоги ближньому без вказівок згори, щирість та небайдужість одне до одного є яскравим прикладом євангельської моралі.

Ми вдячні Богу за всі ці здобутки та молимося, щоб кожна людина нашої славної України пізнала Господа та прославила Його.

Вітаємо кожного із Днем Незалежності України!

Рада СХЦУ «Слово життя»

ukUkrainian ruРусский