ukUkrainian ruРусский

Ми живемо в світі “шуму”. Таке відчуття, що всі налаштовані на постійний шум і рух. Скрізь музика, до болю однотипні розмови і при цьому відсутня думка. Одна людина сказала: “Найкращий спосіб втекти від Бога – ніколи не залишатися наодинці з самим собою, припинити вивчати Біблію і ніколи не вимикати музику. Здається, що в нашому світі вже нема чого сказати. Немає нічого, що ще не було б висвітлено в ЗМІ. Немає думок, які б не були висловлені безліч разів. Ні розмов, де б не обговорювали одне і теж. Людині залишається лише одне: прийти додому, плюхнутися в крісло і уп’ястися в “ящик”. Шум супроводжує нас всюди. Немає часу на роздуми і обдумування.

«Усе Писання Богом натхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова» (2 Тим. 3:16-17).

Влаштовуйте своє життя так, щоб у Вас регулярно був час для вивчення Біблії. У Слові Божому є сила, підготовка і мудрість, які як повітря будуть необхідні Вам завтра і в майбутньому.

«Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєчасно, і що листя не в’яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!» (Пс. 1:1-3).

Блаженна або щаслива буде та людина, яка спрямувала свою волю на вивчення Біблії.

 

Джерело: www.danilevskiy.org

ukUkrainian ruРусский