ukUkrainian ruРусский

Мудрість є однією з необхідних нам якостей. Я багато раз згадував про те, що мудрість і знання є різними поняттями. Наприклад, можна всюди зустріти дуже освічених нахаб, хабарників або відверто поганих людей, але ніколи не зустрінеш мудрих нахаб, хабарників або поганих людей, тому що мудрий знає, чим все закінчується.

Багато хто сьогодні вважає достатнім тільки отримання освіти. Звичайно, освіта допомагає в робочій сфері. Однак, в житті бувають такі ситуації, коли однієї освіти недостатньо, необхідна мудрість.

Мудрість – це дар від Господа. Бути мудрим означає бачити майбутнє. Чи помічали ви, коли чиїсь слова виконувалися, ви думали: «Який мудрий чоловік, знав, чим все скінчиться». Так, саме мудрість допомагає нам бачити майбутнє і робити правильні кроки.

Часто люди говорять: «Ось, якщо б мені сьогоднішній розум в молоді роки, стільки б справ переробив …». Тобто, якби вони в той час знали, що буде в майбутньому, то жили і чинили б інакше для того, щоб в житті мати набуття, а не втрати.

Наприклад, деякі не досягають успіху в бізнесі через відсутність мудрості. Вони виробляють або ввозять товари, які не користуються попитом і, отже, не продаються. А деякі, навпаки, створюють такий бізнес, який довгі роки їм приносить дохід. Це ознака мудрості.

Причина бідності, різних проблем і конфліктів полягає в нестачі мудрості. Кожен з нас має потребу в мудрості, щоб знати, що робити з членами сім’ї або друзями, як діяти на роботі, як служити в церкві і т.д.

Написано, що мудрість дається тим, хто боїться Господа. Якщо навіть ви просто про когось погано кажете, це означає, що у вас немає страху Божого. Просіть Бога допомогти вам. Майте страх Божий в кожній сфері вашого життя.

Нехай Господь допоможе вам! Амінь.

 

Джерело: Артур Симонян

ukUkrainian ruРусский