ukUkrainian ruРусский

З 11 по 13 серпня в Радомишлі Житомирської області пройшов з’їзд молодіжних служителів церков Союзу «Слово життя» Україна. 74 активних учасників молодіжних служінь з 20 міст зібралися разом щоб спільно і в єдності обговорити стратегію розвитку молодіжних служінь у церквах Союзу

Основна маса існуючих сьогодні на території України євангельських церков була заснована 30 років тому під час, так званого, Пробудження 90-х. Відповідно і покоління нинішніх служителів церков в переважній своїй більшості родом звідти. Тому питання виростити нове молодого покоління лідерів і служителів церков актуальний сьогодні не тільки для нашого Союзу.

Під час з’їзду учасники з’їзду проводили багато часу в спільній молитві і поклонінні Богу. Молодь знайомилася один з одним і було достатньо часу для спілкування і тімбілдінга (побудови команди). У з’їзді взяли участь пастор церкви «Слово життя» з Білої Церкви Андрій Міхальов, Олег Богомаз, пастор церкви «Благодать» м Київ і лідер молодіжного служіння ХВЄ, пастор церкви «Нове життя» з Бердянська Геннадій Захарченко.

У частині семінару на з’їзді було приділено увагу таким темам як:
• Важливість молодіжного служіння в церкві
• Вироблення характеру служителя
• Наставництво
• Формування команди
• Взаємодія служителів зі старшими пасторами
• Вигорання

«Я вірю в силу помісної церкви і готовий докладати всіх зусиль для її творення. А молодь – це найкраща інвестиція для церкви! Слава Богу за таку можливість зустрічі молодіжних служителів з наших церков»
Віталій Терехов (Молодіжний служитель церкви «Світло миру» м. Павлоград)

ukUkrainian ruРусский