ukUkrainian ruРусский

17 і 18 лютого 2021 року в Радомишлі Житомирської області пройшла зустріч розширеної Ради Союзу християнських церков України «Слово життя». У зустрічі взяли участь пастора, які представляють різні регіони і також відповідальні за різні напрямки служінь в Союзі.

Подібні зустрічі розширеної Ради на початку кожного року стали вже традиційними. На них проходить обговорення плани роботи Союзу на рік. Безпосередньо на цій зустрічі велика увага була приділена питанню побудови братерських відносин між служителями і турботі про кожну церкву, що входить до складу Союзу. Крім цього, обговорювалися плани роботи Союзу в сферах молодіжного та соціального служіння та освіті.

Підсумком зустрічі стало рішення провести 3 загальних для всього Союзу заходи:
— Молитовної онлайн-конференції з 25 по 27 березня
— Пасторського ретріта в травні
— Конференції церков Союзу, яка запланована на вересень в Павлограді

Сама зустріч пройшла в атмосфері тісного братерського співробітництва. Очевидно, що участь і особистий внесок кожного пастора дають свої плоди в творенні спільної справи.

Також особливістю даної зустрічі стало підключення та вітання від Дениса Михайловича Подорожнього (куратора Союзу від МОСЖ), який знаходиться зараз на лікуванні в Німеччині. Ми віримо в швидке відновлення дорогоцінного служителя Божого.

ukUkrainian ruРусский