ukUkrainian ruРусский

“Тиждень подружжя” – це час, коли тематика подружжя та сім’ї стає центральною у суспільних дискурсах з метою популяризації й утвердження сімейних цінностей в Україні.

Тиждень Подружжя – це міжнародний рух, створений з метою поширення авторитету сім’ї в суспільстві та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту. Вперше Тиждень Подружжя відбувся у Великобританії в 1997 році. У 2011 році до міжнародного руху долучилась Україна, ставши однією з понад 20 країн світу, які відзначають Тиждень Подружжя, повідомляє sobor.com.ua

Щороку Тиждень Подружжя проходить майже в усіх містах України, об’єднуючи сотні регіональних заходів, фестивалів, концертів тощо. 

На період Тижня Подружжя припадає Міжнародний день сім’ї, який весь світ відзначатиме 15 травня, згідно з постановою, яку прийняла Генеральна Асамблея ООН у 1993 році. Це свято – хороша можливість знову заявити, що насамперед потрібно будувати щастя у власних родинах, а потім в усій державі. Бо тільки так країна може досягти успіху. 

Всеукраїнський Собор закликає в цей час максимально активізуватися для проголошення одвічних сімейних цінностей. 

Сьогодні інститут сімї знаходиться під загрозою, тому закликаємо підписувати листи проти небезпечних законів та ініціатив з боку держави, аби захистити цінності родини та шлюбу.

Зокрема, закликаємо писати електронні та паперові листи звернення до Верховної Ради України щодо відкликання законопроекту №3316, яким пропонується встановити кримінальне покарання у вигляді штрафів та 8 років тюрми за критику ЛГБТ.

Проєкти листів та необхідні електронні адреси голови ВРУ, голів фракцій та всіх депутатів-мажоритарників по областях тут.  Писати листи на депутатів важливо бо за закони голосують саме вони. 

Закликаємо писати електронні та паперові листи на Уряд та Міністерство соцполітики щодо анулювання Наказу №86 від 7 лютого 2020 р. «Про затвердження Інструкції щодо інтеграції гендерних підходів під час розроблення нормативно-правових актів!», який замість статі впроваджує гендери, яких є понад 50 видів!

Проєкт звернення до Уряду

Проєкт звернення до Міністерства

Закликаємо писати листи до Президента України та Прем’єр-міністра України з протестом проти приєднання України до “Партнерства Біарріц” ініційованого Урядом, яке може зруйнувати національні сімейні цінності.

Лист до Президента України

Лист до Прем’єр-міністра України

Закликаємо писати листи на Міністерство освіти та науки в Україні щодо підтримки курсу «Основи сім’ї».

Міністерство освіти та науки України: ez@mon.gov.ua, mon@mon.gov.ua

Міністр Любомира Мандзій: lubomyramandziy1005@gmail.com

Державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти”: info@imzo.gov.ua, kt@imzo.gov.ua, zui1@imzo.gov.ua

Проєкт звернення

Джерело: sobor.com.ua

ukUkrainian ruРусский