ukUkrainian

Щорічний молодіжний табір церкви «Слово Життя» в Одесі відбувся в суботу, 16 серпня. Це вже восьмий літній кемп, який церква щорічно організує для молодих людей.

Традиційно табір проводиться на березі моря близ Одеси, де протягом декількох днів учасники насолоджуються відпочинком, спілкуванням із служителями, один з одним і Богом.

В цьому році у зв’язку з ситуацією в світі та в державі було прийнято рішення провести одноднівний кемп на базі церкви. Не дивлячись на обмежений формат, захід пройшов ярко, эмоційно та насичено.

Більш як 30 молодих людей, хлопців і дівчат, у тому числі невіруючих, цілий день присвятили тому, щоб побути разом, відпочити, наповнити свої серця свіжими, бадьорими посиланнями пасторів, а у вечір хвали та прославління обновити відносини с Господом. Під час обідньої перерви на молодь чекав смачний ланч, а родзинкою WolodYouthCamp 2020 став Creative night — вечір талантів, де учасники конкурсів зуміли підкорити серця жюрі креативністю. 

Зі слів молоді, Camp Day пройшов на одній хвилі та не гірше ніж в попередні роки, бо справжня дружба, щира любовь, єдність завжди надихають і мотивують йти вперед з новими силами.

ukUkrainian