Досить важливою подією року, що минув стало рішення про проведення сьомого Національного дня молитви за Україну, якій відбудеться 11 червня 2022 року

Практика Національного дня молитви за Україну налічує в нашій країни ось вже як сім років поспіль. Прикладом для цієї події стали Національні дні молитви у США та Великій Британії.

Шлях до успіху кожної країни вказаний для нас у Святому Письмі: «…і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2 Хронік 7:14).

Саме тому парафіяни понад 20-ти союзів та християнських громад, серед яких постійним учасником цього заходу є й Союз християнських церков України «Слово життя», щорічно єднаються у молитві за Україну.

Продовжуючи цю добру традицію в останні дні минаючого року у стінах Українського Дому Біблії на спільному засіданні Глави українських церков проаналізували етапи підготовки та підкреслили важливість проведення міжконфесійної молитовної події у 2022 році. Члени Духовної Ради затвердили стратегічні рішення, визначили основні молитовні потреби, прийняли рішення щодо проведення Національного дня молитви на щорічній основі.

То ж загальні та масштабні молитви за добробут нашої країни не будуть припинятися незважаючи на жодні труднощі. Нехай нас Бог береже

https://www.facebook.com/1037913679605801/posts/4873838996013231/?d=n