ukUkrainian ruРусский

Продакшн студія «Правда PRO» з міста Луцьк представить документальний фільм «Реформація. 500 років потому», повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на прес-центр проекту.

Метою документальної кінострічки «Реформація. 500 років потому» є розповісти українцям про події 500-річної давності, які змінили історію Європи і про відомих реформаторів.

«Команда «Правда PRO» хоче зняти фільм, який буде цікавий не тільки протестантам. Кожен, переглянувши стрічку, зможе зробити для себе відкриття, проаналізувати тодішні події Європи, зрозуміти, як вони вплинули на Україну і зрозуміти суть християнства», – зазначив режисер студії Сергій Шараєвський.

Фільм про реформацію охопить події 16-17 століть, які дали поштовх релігійним, політичним, економічним і соціальним змінам в Європі, а також, за словами режисера, розповість про славу Божу в світлі того часу.

«Реформація. 500 років потому» вийде на екрани в 2017 році.

За 12 років своєї діяльності, студія «Правда PRO» зняла більше тридцяти фільмів. Роботи під назвами «Поговоримо про сім’ю», «Правда про наркотики», «Правда про алкоголь» та інші, відомі не тільки в Україні. Їх транслюють по всьому світу через телеканали «CNL», «Life-TV», а також ряд регіональних і місцевих каналів у пострадянських країнах.

 

ukUkrainian ruРусский