ukUkrainian ruРусский

В Хмельницькому 14-16 жовтня в Церкві «Зоря Життя» проходила християнська конференція з гучною назвою «Трансформація». За словами організаторів, «це були три дні, насичені Божою присутністю, дуже влучними і ефективними посланнями і щирим спілкуванням.»

Спікерами конференції «Трансформація» в цьому році були Райан Дітон, який є старшим пастором церкви Life Church у Форт Майерс, Флорида (США), та Ярослав Лукасик, директор Східноєвропейського Лідерського Форуму та місії «Східноєвропейська Реформація».

Пастор Райан в своєму посланні ефективно показував шлях до змін в думках, переконаннях і діях, та відкрив духовну картину того, як Господь формує долю християнина та церкви в труднощах і реаліях життя. Практичні семінари й послання Ярослава Лукасика ясно відкривали стан культури сучасного світу, покликання і виклики церкви, а також правильний баланс між правдою і любов’ю в нашому житті і служінні.

Ток-шоу «Релевантність церкви в сучасному світі» було досить цікавим, інформативним та практичним. Також під час проведення конференція церква «Зоря Життя» міста Хмельницький відсвяткувала свій 27 день народження. Звичайно, ця подія не обійшлася без поздоровлень та подарунків. А наповнювала все це чудова атмосфера Духу Святого в служінні поклоніння і пророчому служінні.

Підбиваючи підсумки конференції «Трансформація», пастор церкви «Зоря Життя» Ростислав Кудин зазначив:

«Ми живемо в дуже нестабільний час – багато змін, викликів, але також й нових можливостей. Християни покликані бути дітьми світла, мати розуміння часу, мудрість для дій та силу впливу для звершення Божої реформації на цій землі. Конференція «Трансформація» задумана як Божий каталізатор та інструмент для оновлення покликання людини і церкви. Спікери та формат конференції слугуватимуть тому, щоб ця подія мала вплив і в духовному, і практичному вимірі».

Усі служіння конференції «Трансформація» доступні на каналі церкви «Зоря Життя»:

www.youtube.com/c/DoluaChurchKmUa

ukUkrainian ruРусский