ukUkrainian ruРусский

Вирішення питань щодо підготовки до звільнення осіб з місць позбавлення чи обмеження волі завжди було для пенітенціарної системи досить актуальним питанням.

Саме тому у межах пенітенціарної пробації уповноважені органи з питань пробації здійснюють взаємодію з громадськими, неурядовими і релігійними організаціями з метою задоволення потреб засуджених до обмеження або позбавлення волі на певний строк, під час їх підготовки до звільнення.

З цією метою 14 травня у приміщенні Добропільського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області відбулася робоча зустріч з керівником організації Християнська місія «Євангельське милосердя Слово життя» Сергієм Казьменко.

В рамках зустрічі були обговорені питання щодо налагодження координації в наданні послуг з побутового влаштування особам, які звільняються з місць позбавлення і обмеження волі та через деякі причини не мають місця проживання, щодо надання допомоги у соціальній адаптації таким особам. Адже саме момент звільнення засудженого має досить важливе значення для нього, оскільки він стикається з рядом проблем, які самотужки вирішити не просто.

Сергій Казьменко наголосив, що їх організація відіграє важливу роль в ресоціалізації засуджених до позбавлення волі, оскільки від успішності такого процесу залежить якість і безпечність життя решти членів суспільстві

ukUkrainian ruРусский