ukUkrainian ruРусский

Гурт «SKEEMANS» переміг у фіналі національного конкурсу «Хіт-конвеєр: III Сезон», який цього річ проходив 14 жовтня на Троїцькій площі в Києві та транслювався в прямому ефірі на телеканалі М2. Пісня, з якою учасники гурту боролися за перемогу, має назву «Він є» й за умовами конкурсу на неї буде знято професійний відеокліп, що гарантовано отримає місце в ефірах найвідоміших музикальних каналів України.

Учасниками конкурсу «Хіт-конвеєр» в цьому році стали 250 виконавців, з цієї кількості конкурсантів тільки 30 учасників потрапили до півфіналу, а взяти участь у великому відкритому фіналі пощастило лише 11 найкращим. Разом з групою «SKEEMANS» фіналістами третього сезону конкурсу молодих виконавців стали Бродвей, VIDVERTO, GG ГуляйГород, BARAHTA, РАШЕЛЬ, DILEMMA, Львівський Танцювальний Клуб, Лев Ременєв, Marietta Ways та LIA.

Рішення професійного журі, до складу якого входив Роман Муха (продюсер телеканалу М2), Віталій Дроздов (генеральний директор «Хіт FM»), Ольга Мозгова (продюсер), Тарас Тополя (лідер групи «Антитіла»), Іван Небесний (композитор) і Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), при визначенні переможця конкурсу було практично одноголосним.

 

Роман Муха, продюсер телеканалу М2:

Хочу виразити повагу і захоплення всіма учасниками конкурсу #ХітКонвеєр. Ви майбутнє нашої музики та нашої сцени! Радість перемоги розділяю з гуртом SKEEMANS і їхнім продюсером Tarik Tiahun. Величезна подяка професійному журі! Дякую всім зірковим музичним гостям нашого прекрасного шоу!

Микола Баграєв, ініціатор та меценат конкурсу «Хіт-конвеєр», співзасновник музичних телеканалів М1 та М2:

Вітаю переможців цьогорічного конкурсу – гурт “SKEEMANS“\ SKEEMANS

«Хіт-конвеєр» – це справжній трамплін у вітчизняний шоу-бізнес. Думаю, на сьогодні – це найшвидший шлях для талановитих музикантів потрапити на велику сцену, а також в теле – та радіоефір. Для переможця все це гарантовано трапиться впродовж року, але й у решти учасників чудова нагода заявити про себе.

Ольга Потирайло, пастор християнської церкви «SKEEMANS», м.Київ:

Перемога гурту «SKEEMANS» для нас стала дивом Божим, також результатом їх праці та об’єктивності суддів. Багато хто ставив під сумнів, що таке можливо, але судді виявилися об’єктивними й присудили перемогу нашій команді.

Відносно подальших планів можу сказати, що вся музична команда «SKEEMANS» налаштована на серйозну роботу. Головним призом конкурсу «ХІТ-КОНВЕЄР» є один мільйон гривень, і ця сума буде спрямована на розкрутку пісні, буде зніматися кліп, який буде мати ротацію на телеканалах М1 і М2, а також на популярних радіоканалах. Починається робота, яка повинна зробити пісню «Він є» відомої на всю країну, пісню, в якій співається про Бога і Його любов до нас.

Ми дуже сильно натхненні, що багато людей в Україні почують цю пісню, яка є результатом посвячення і служіння Богу. Я вважаю, що це наша загальна перемога. Перемога всього християнського світу України.

ukUkrainian ruРусский