ukUkrainian ruРусский

24-26 квітня в Пущі Водиці для проведення поста й молитви за Україну зібралися пастори та служителі об’єднання «Слово Життя Україна». В заході брали участь понад 120-ти братів та сестер з різних областей нашої країни.  Крім того, до спільної молитви долучились Карл-Густав Северін зі своєю дружиною Монікою та Денис Подорожній.

У святому письмі християни мають прямий заклик від апостола Павла «творити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів, і за всіх, що є при владі, щоб нам жити тихим і мирним життям – в усякій побожності й чистоті» (1Тим.2:1,2).  Виконуючи це слово, подібні служіння проводяться на постійній основі, як на рівні помісних общин, так і на всеукраїнському рівні. В саме такий спосіб віруючи можуть впливати на всі процеси, які мають місце в суспільному та духовному житті нашої держави.

Серед основних напрямків молитовних звернень до Бога, центральним було прохання благословити народ України та врятувати людей, які ще не примирені з Ісусом Христом. Також постійними є молитви про припинення військової агресії в Донецькій та Луганській областях, відновлення територіальної цілісності та миру в усіх районах України. Учасники поста молилися про звільнення нашої країни від корупції та про економічне зростання в усіх галузях економіки.

Окремою направленістю були молитви про християнську спільність в Україні. Зокрема молилися про єдність церков в поглядах щодо змін в законодавстві, які торкаються традиційних сімейних цінностей. Велика увага учасників була приділена розвитку усіх сфер діяльності Союзу християнських церков України «Слово життя». Закінчився пост й молитва спомином про смерть та воскресіння Ісуса Христа, який пройшов в атмосфері миру й радості.

Також нагадуємо, що в цьому році міжконфесійний захід «Національний День Молитви за Україну» відбудеться 2 червня в Києві у ДП «Палац Спорту». До цього заходу приєднаються тисячі помісних Церков у різних містах, населених пунктах та селах з усіх областей України.

ukUkrainian ruРусский