ukUkrainian ruРусский

В Павлограді 14-15 вересня в будівлі церкви “Свет Миру” проходила Пасторсько-Лідерська Конференція 2018 об’єднання християнських церков України «Слово Життя». Основними спікерами заходу в цьому році були Карл-Густав Северін, Крістіан Окерхієльм, Олексій Романов та Денис Подорожний. Всього на служіннях були присутні понад п’ятсот пасторів і лідерів, які представляють церкви з п’ятдесяти міст України.

Ранкова частина програми конференції охоплювала два великих семінари, присвячених будівництву національного руху «Слово Життя» в Україні. У денний час було проведено дев’ять майстер-класів, на яких порушувалися теми, що безпосередньо стосуються церковного лідерства. Велика увага в цей раз було приділено відповідальності служителів в таких сферах, як фінанси, сімейні відносини та подолання кризових періодів.

Багато практичної інформації щодо молодіжної роботи в помісних церквах, а також щодо побудови пасторських команд, було озвучено на майстер-класах за участю молодіжного пастора Олексія Романова. Протягом двох днів досвідчені викладачі «Дитячої Місії» Анастасія Богдан і Вікторія Панфілова ділилися своїми знаннями та напрацюваннями необхідними в розвитку недільної школи та побудові довірчих відносин з дітьми. А про те, як правильно доносити древнє послання про Христа в ЗМІ та інших публічних платформах, йшлося на майстер-класі, проведеному журналістом і головою асоціації «Новомедіа» Русланом Кухарчуком.

На вечірньому зібранні в п’ятницю 14 вересня Карл-Густав Северін ділився посланням про те, що справжні Божі мрії, які Він вкладав в серця Своїх дітей в попередні роки не повинні пропасти безслідно. Бог виконує Свої плани, Його наміри вічні, а Його слово і обітниці незмінні, тому слід продовжувати сподіватися на Нього. На останньому служінні в суботу, 15 вересня Крістіан Окерхієльм проповідував про те, як долати застій і стагнацію в церковній роботі. Особливу увагу було приділено важливості передачі духовної «естафети» служіння наступному поколінню.

P.S. Зовсім скоро всі відеозаписи проповідей і майстер-класів з Пасторсько-лідерської конференції 2018 будуть доступні на нашому сайті: http://www.wolukr.org/ . Слідкуйте за нашими оновленнями.

ukUkrainian ruРусский