ukUkrainian ruРусский

З 17 по 19 квітня 2019 року в Києві проходив щорічний піст і молитва служителів Союзу Християнських Церков України «Слово Життя Україна». Вдруге поспіль даний захід проходив в мальовничому селищі Пуща Водиця, розташованому на північно-західній околиці української столиці. Всього було представлено 57 церков з 50 міст нашої країни.

Більше ніж 120 пасторів і служителів СХЦУ «Слово Життя Україна» взяли участь в щорічному пості й молитві. Протягом трьох днів брати та сестри молилися про порятунок людей і Боже благословення для народу України. Служителі, що представляють різні регіони нашої країни, включаючи тимчасово окуповані райони Донецької та Луганської областей, молилися за єдність українського суспільства, про повне припинення бойових дій на території України, про якісне економічне й соціальне зростання, фінансове процвітання людей.

У процесі розвитку будь-якого суспільства важливим є взаємодія різних поколінь, у зв’язку з чим велику увагу в молитовних проханнях було приділено роботі з дітьми, підлітками та молоддю. Наше суспільство потребує появи нових лідерів, але нагальним питанням залишається формування правильних моральних і духовних орієнтирів у наступного покоління. Церква України, бувши духовною «сіллю і світлом», здатна виховувати сильні особистості, які братимуть на себе складні виклики нового часу.

Під час проведення посту і молитви проходив з’їзд Ради Церков об’єднання «Слово Життя Україна». Учасниками з’їзду були розглянуті питання, що стосуються подальшого розвитку союзу. Були запропоновані й затверджені кандидатури служителів на ключові позиції в управлінні СХЦУ «Слово Життя Україна».

Головною метою кожної молитви є надприродні перетворення у всіх сферах життя. Саме про це говорять Божі обіцянки, записані в Біблії, що несуть надії на добрі зміни кожній людині:

” і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!”


(Біблія, Друга книга Параліпоменон 7:14)

ukUkrainian ruРусский