ukUkrainian ruРусский

18-19 травня в церкві «Слово життя» міста Соледар пройшов піст і молитва. Учасниками заходу стали також парафіяни інших церков «Слово життя» з шести міст і селищ регіону.

Віруючі «Слово життя» Соледара не перший рік збираються на території, що належить церкві, щоб шукати Господа в пості і молитві. Цього разу їм не перешкодили і складні погодні умови. Присутні молилися про мир в країні, про людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Молилися про порятунок людей і пробудження. «Чим далі в глибинку, тим більше там занедбаних сіл. Люди відчувають себе залишеними і дуже зраділи нам, коли ми приїхали до них з Доброю Новиною. Вони слухали нас, кілька людей покаялися. Ми молимося, щоб в серцях віруючих піднімалося бажання йти в ті віддалені селища і міста і нести людям добрі вісті про Ісуса Христа» – поділився один з присутніх пасторів, що служить Євангелієм в різних селищах Луганської області.

Молилися також про церкви і про своє життя, про єдність. Завершився піст Святим Причастям. «Тільки разом, тільки в єдності ми можемо вистояти в цей складний кризовий час для Донецької, Луганської областей і для всієї України. Коли ми збиралися в складі лише своєї церкви, ми не переживали такої сили під час посту. Ці два дні були особливими. Бог буде здійснювати велику роботу в нашому регіоні і по всій Україні. Коли ми миримося, Бог чує наші молитви» – підсумувала пастор церкви «Слово життя» в Соледарі.

ukUkrainian ruРусский