ukUkrainian ruРусский

Минулого тижня з 31 травня по 2 червня під м. Хмельницьким пройшов ретрит для пасторів нашого Союзу. Приблизно 40 служителів з різних кутків нашої країни з’їхалися для того, щоб провести час у спільному служінні одне одному, спілкуванню та молитвах.

Загалом, практика ретритів вже стала традиційною для нашого Союзу, то ж дякуємо Богові, що навіть під час широкомасштабної агресії проти нашої країни з боку Росії пастори все ж мали таку можливість зібратися разом.

Мета кожного ретриту — є усамітнення з Богом та увага найбільш важливим та актуальним життєвим темам. То ж цього разу увага на ретриті була прикута до:

  • Ситуацій та обставинах в кожній церкви, пастори яких були присутні
  • Соціальний роботі та служінню церков за умов військового стану та великих мас переселенців
  • Душпастирської опіки щодо біженців в інших країнах Європи
  • Взаємовідносинах в сім’ях які вимушено опинилися в розлуці 

Але в програмі було й достатньо вільного часу, коли служителі могли спілкуватися одне с одним, молитися та просто відпочити. Цей час став для пасторів важливим місцем відновлення сил для продовження служіння в складні часи війни.

«Велика подяка за цей час всім, хот організував це все та піклувався про те, щоб цей пасторський ретрит відбувся. Так багато може трапитись усього за декілька днів!!! Чудово було побачити всіх та почути, що відбувається в церквах в такі складні часи. Гарний час, місце та атмосфера. Нехай Господь всіх нас благословить!» Єдуард Величинський, пастор церкви «Світ миру» м. Терновка Дніпровської обл.

ukUkrainian ruРусский