ПАСТОРСЬКО-ЛІДЕРСЬКА ПРОГРАМА «ЦЕРКВА XXI СТОЛІТТЯ»

ukUkrainian

ПРО ПРОГРАМУ

Всі ми живемо сьогодні у світі, який стрімко змінюється навколо нас. При цьому Бог залишається все тим же і Його завдання і цілі для нас не змінилися. Саме тому ми повинні бути відповідним чином оснащені щоб ефективно здійснювати наше служіння Богу в умовах сучасного світу, що змінюється.

Освітня програма «Церква XXI століття» спрямована на пасторів, служителів і активних парафіян наших церков. Матеріал програми максимально практичний і адаптований для церков різних розмірів.

ФОРМАТ

Заняття програми будуть проходити онлайн. Після відповідної реєстрації кожен охочий отримає доступ до відеоматеріалів на нашому сайті. Заняття можна буде проходити як в групах, так і індивідуально.

ГРАФІК

Перший блок програми містить 4 теми. Заняття першого блоку почнуться з середини жовтня 2020 року і триватимуть до середини березня 2021 р.

Кожна тема буде тривати 4 тижні. Передбачено 1 заняття в тиждень, що складається з 3 уроків. Кожна тема буде вміщати в себе в цілому 12 уроків.

ТЕМИ

На першому блоці програми будуть розглянуті наступні теми:

 Розвиток церкви і її зростання

 Лідерство та управління

 Інтернет у сфері церковної праці

 Консультування й опікування

СПІКЕРИ

Кожну тему програми викладатимуть спікери, які володіють великими навичками практичного служіння і є визнаними фахівцями у своїх областях.

Слідкуйте за оновленням інформації на ресурсах «Слово Життя» Україна.

Про початок реєстрації буде повідомлено додатково

ukUkrainian