ukUkrainian ruРусский

З 20 вересня 2018 року одразу в двох містах України – Києві та Одесі стартувала Біблійна школа «Слово Життя». Майже 250 осіб з різних регіонів нашої країни зробили рішення стати студентами й відокремити цей рік для вивчення Божого слова.

За перші два місяці Біблійну школу вже відвідали такі відомі вчителі Слова Божого, як Стефан Муберг й Інгрід Лілья (Швеція), Дмитро Мартіян, Анжеліка Ткаченко, Станіслав Петров і Андрій Міхальов (Україна), а також Баграт Бекчан (Вірменія).

Олександр Масюк, декан біблійної школи «Слово Життя» м. Київ:

 «Вже зараз можна сказати, що це велике благословення не тільки для тих, хто вирішив вчитися, але і для всіх церков, чиї представники з ретельністю осягають Божі істини.

Попереду всіх учнів ще чекає такий неповторний, унікальний і особливий час в Слові, молитві та спілкуванні один з одним. Є велика впевненість, що Бог ґрунтовно готує Свій народ для досягнення тих цілей, які народжуються в Його люблячому серці! »

У програмі біблійної школи «Слово Життя» на цей рік заплановано кілька відкритих семінарів, які можуть відвідати всі охочі. Щоб не пропустити цікаву для вас тему й зануритися в чудову атмосферу учнівства, стежте за сторінкою Біблійної школи в Instagram: https://www.instagram.com/wol_ukr_bsh/.

ukUkrainian ruРусский