ukUkrainian ruРусский

Два молодих і енергійних шведських служителя – Габріель і Софія, провели два дні в Добропільському районі Донецької області. В Україну вони приїхали з церкви «Слово життя» в місті Уппсала, Швеція.

Зі слів служителів «Слово життя», які приймали шведських гостей в Добропіллі, Габріель і Софія не тільки прийняли запрошення, але і самі доклали максимум зусиль, щоб приїхати в небезпечний і не найпривабливіший регіон Донецької області України.

Метою приїзду гостей було бажання послужити людям на Донбасі. У перший же день візиту вони зустрілися з молоддю Добропільського регіону, також в Біблійній школі гаряче вчили підлітків про плоди Духа, місію, про Божі плани для віруючих.

Ось що самі підлітки говорять про час, проведений зі шведами:

– Артур, 12 років:

«Дуже цікаво було послухати про місіонерську діяльність, про життя цих двох молодих людей. Також мені дуже сподобалося практикувати свою англійську, я зрозумів, що мені її потрібно підтягнути. І було цікаво навчити їх російської. Я дізнався багато про Швецію».

– Настя, 11 років:

«Мені сподобалися Софія і Габріель. До речі, 11 червня Габріелю виповнилося 25 років! Ми всі його привітали. Ми намагалися розмовляти з ними англійською мовою, вчили їх російської і зрозуміли, що нам всім потрібно вчити англійську. Наша підліткова група підготувала український національний танець. Потім ми вчили з Софією кілька рухів, і всім сподобалося. Ще Габріель і Софі вчили нас грати в пінг-понг так, як вони грають в Швеції. Ми отримали дуже важливе і хороше слово. У нас, звичайно, було ще всього дуже багато класного! ».

– Діана, 14 років:

«У проповіді Габріеля мені дуже сподобалися його слова: «Ми не повинні звертати увагу на людей, які намагаються тебе принизити». Ми не повинні бути невпевненими і приниженими, але і не повинні бути гордими і вважати, що ми найкращі і найгарніші. Мені дуже сподобалося служіння і спілкування з Софі, я взяла багато хорошого для себе. Вони обидва – класні, відкриті, веселі і цікаві люди».

– Поліна, 14 років:

«Мені сподобалася проповідь Габріеля про місію. Він розповідав не тільки про те, що таке місія і хто такі місіонери, але ще і про нас – що Бог створив нас на Свій образ і він нас любить такими, якими ми є».

У другий день Габріель і Софія провели чотири служіння в Білозерську, Добропіллі, Покровську, а також провели зустрічі для служителів дітям і молоді. Два дні були наповнені присутністю Святого Духа, молитвою, радістю і втіхою. Віруючі Добропілля свідчать, що гості служили їм з духом віри і відкритими серцями. Габріеля і Софію знову запросили в Україну.

ukUkrainian ruРусский