ukUkrainian ruРусский

Дарувати радість і благословення перехожим на вулиці – зовсім не страшно, свідчать молоді християни одеської церкви «Слово життя». У суботу, 16 липня, хлопці та дівчата провели в центрі міста чергову картонну євангелізацію.

 

Євангелізаційний захід пройшов в міському саду. Хлопці та дівчата тримали в руках картонні плакати, на яких великими літерами були написані слова Божої любові. Молодь не соромлячись спілкувалася з перехожими, розповідала про живого Бога, підбадьорювала і молилася за кожного бажаючого. Це був приголомшливий благословенний час, свідчать учасники євангелізації.

«Ми були на очах у всіх відпочиваючих в саду. Тому, навіть якщо до нас не підходили, нас всі бачили, бачили наші плакати, уважно читали написи. Ми віримо в те, що насіння посіяно», – свідчить молода християнка Олена Салімоненко.

У Богдана Рогульського від проведеної євангелізації особливі враження: «У мене на плакаті англійською мовою було написано «Free pray», що означає «безкоштовна молитва». Напис побачили дві прохожі дівчинки підліткового віку. Вони підійшли і почали розпитувати, що означає цей напис. «Це означає, що ми можемо за вас прямо зараз помолитися», – відповів я. І раптом одна з дівчаток несподівано вимовила: «Знаєте … я б’ю свого молодшого брата і сильно лаюся зі своїми батьками». «Хочеш, ми помолимося за тебе, щоб ти почала любити своїх рідних?» – Задав я питання. Вона тут же погодилася, простягнула руку, і ми разом молилися. Дівчинка була дуже здивована, коли почула від нас, що Бог – є любов і Він може навчити любити інших людей».

Сьогодні – це час, коли християни повинні виходити на вулиці і, не соромлячись, свідчити людям про Христа, дарувати їм Божу любов і надію, адже навіть 12-річні діти потребують молитви і підбадьорення, закликає молодий служитель. «Дарувати радість і благословення – зовсім не страшно», – каже Богдан.

Молодіжне служіння церкви «Слово життя» в Одесі має слово від Бога про те, що церква наповниться молодими людьми, серця яких будуть горіти для Господа. Саме тому молоді християни не збираються зупинятися і планують проводити подібні картонні євангелізації в місті щомісяця.

 

Джерело: wolod.org

ukUkrainian ruРусский