ukUkrainian ruРусский

Щорічна конференція «Сильна церква» пройшла 14-16 листопада в церкві «Слово життя» (м. Мелітополь).

Вже 4-й рік поспіль мелітопольська церква стає платформою для навчання, зростання, натхнення пасторів, лідерів, служителів.

Спікери конференції ділилися своїм досвідом і стратегіями ефективної роботи за напрямками «Пастори та лідери», «Прославлення», «Молодіжне служіння», «Дитяче служіння». У їх числі Трой Брюер і Отіс Гелласпі – пастори церкви «Opendoor» (м.Барлесон, США); Джон Данн і Кінг Крамер – пастори церкви «Gateway» (штат Техас, США); Стефан Крістіансен – пастор церкви «Jesus Church» (м.Осло, Норвегія); Людмила Бринь – керівник Міжнародної Дитячої Місії; Олександр Бут – молодіжний пастор церкви «Хілсонг» (м.Київ); Інна Черепова – керівник проєкту «Суперкнига» в країнах колишнього СРСР (Україна); Карен Карагян – лідер молодіжної команди прославлення церкви «Слово життя» (м.Москва). А також пастори та лідери церкви «Слово життя» (м.Мелітополь) – Дмитро Бодю, Олександр Артамонов, Віталій і Світлана Попович, Любов Кущ, Ірина Сосновська, Світлана Смишляєва.

Протягом трьох днів понад 400 осіб з 23 міст України та Росії перебували в атмосфері Божої присутності на семінарах і тренінгах, зборах і панельних дискусіях. Географія учасників конференції вражає – Київ і Дніпро, Львів і Одеса, Полтава та Рівне. Сімферополь, Херсон, Запоріжжя, Павлоград, Бердянськ, Кропивницький, Харків …

Конференція «Сильна церква» – час слова, що надихає, щирого поклоніння, молитви в єдності. Час спілкування і нових знайомств, духовних настанов від Т.Брюера, Д.Бодю, Д.Данна, А.Артамонова. Ось кілька цитат:

«Сильна церква, як картина, зібрана з пазлів, де кожна частина має своє місце»

С.Поповіч

«Програма без бачення – це розвага, а бачення без програми – погана стратегія»

А.Артамонов

«Бог ніколи не зупиняється у Своїй роботі. Він працює саме зараз»

Д.Данн

«Постійно вчися. Постійно змінюйся »

Т.Брюер

«Виведи послух на наступний рівень»

А.Бут

“Ми усі різні. Наша різниця – це не загроза, а перевага »

Д.Бодю

Особливо насиченим подіями був суботній день, 16 листопада – ранкова презентація «Моє покоління» – як почати рух МП у своєму місті; вогняне прославляння від Карена Карагяна; три молодіжних служіння; виступ християнської групи Cospel people; збори для лідерів дитячого служіння.

Роботу конференції представляли рекламні акаунти в соцмережах і 2 інформаційні канали (viber, telegram). Найсвіжіші новини, повідомлення про найближчі події дня транслювалися безперервно.

Сильна церква – це про всі покоління. І з цим не можна не погодитися.

ukUkrainian ruРусский