ukUkrainian ruРусский

25 лютого служителі дітям і волонтери церкви «Слово життя» в Одесі вперше провели конференцію для дітей та батьків. Готувалися до заходу близько двох місяців. Учасниками стали сім’ї з церкви, а також невіруючі члени багатодітних сімей.

Конференція виявилася насиченою. Дітям нудьгувати було ніколи. Для них організатори підготували конкурси і захоплюючі майстер-класи: старші хлопці майстрували шпаківню, молодші – повітряного змія, а дівчатка красиві віночки з декоративних квітів. Для багатодітних сімей влаштували кулінарний батл з випікання пирога. Також для батьків психолог Алла Сорока провела тренінг з підліткової психології.

– Існує поняття «вікно 4-14». Дана градація означає вік людини. У цей період свого життя, будучи зовсім юними, більше 90% тих, що чують Благу звістку, щиро приймають Христа як свого Господа, і це потім впливає на їхнє життя. Після 14 років з кожним роком цей відсоток, на жаль, знижується. Саме тому дуже важливо, не втратити час і закласти в чистих дитячих серцях правильний фундамент, – поділився про важливість конференції пастор церкви Андрій Бакала.

ukUkrainian ruРусский