ukUkrainian ruРусский

Церква «Зоря життя» м. Хмельницького активно благовістить, використовуючи для цього різні можливості.

Так в літній період часу, коли на вулицях міста й особливо в центральній його частині багато людей, команда служителів церкви щосуботи проводить вуличні євангелізаційні програми.  Пісні прославлення, короткі і проникливі проповіді, роздача християнської літератури, холодні напої й звичайно ж спілкування з зацікавленими та молитви за них — все це є гарною й відкритою атмосферою для служіння людям.

Крім цього, на постійній основі зусиллями відкритого при помісній церкві «Зоря життя» Благодійного фонду «Сіон» проводиться годування нужденних людей. Двічі на тиждень у вівторки та суботи о 12:00 в парку ім. Івана Франка служителі фонду роздають обіди людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Близько 60 людей регулярно відвідують таке годування і під час цих зустрічей служителі фонду звичайно ж проповідують людям Євангеліє, моляться за зцілення та інші потреби прийшовших.

Результатом такого служіння стало те, що 25 осіб з приходячих на такі годування проходять реабілітацію в даний момент. І також є багато свідчень про зцілення від фізичних захворювань і звільненнях від алко та наркозалежності.

Також розширюючи це служіння потребуючим служителі фонду ось уже другий місяць проводять спеціальні богослужіння для людей, що приходять на такі годування. За цей період часу близько 30 осіб присвятили свої життя Богу і 19 з них в даний момент проходять навчання на біблійному курсі «Ласкаво просимо в Царство Боже» який стартував у серпні. Ці збори проходять щосереди з 15:00 до 17:00 в приміщенні УТОГу м.Хмельницького.

ukUkrainian ruРусский